Doručujeme zboží do kufru vašeho auta

Nemáte čas si vyzvednout vaši online objednávku? Naši ověření kurýři vám ji doručí.

Starosti přebere váš zaparkovaný vůz

Elektronika, potraviny a další

Nechte vaše auto převzít vaše oblíbené zboží od elektroniky, oblečení až 
po potraviny od kurýrů Alza.cz a Rohlík.cz.

Partneři:

Připravujeme:

Vyprání prádla, žehlení a čistírna

Prádlo uložíte do kufru vašeho auta, my ho vyzvedneme, vyčistíme, vyžehlíme a za 24 hodin dovezeme zpátky do kufru.

Partneři:

Jak to funguje

1

Nainstalujeme modul do vašeho auta

Po registraci nainstalujeme modul dálkové kontroly We.mto do vašeho auta. O vše se postará tým We.mto, vy můžete zůstat v pohodlí v práci nebo doma. Pak si stáhnete naší mobilní aplikaci a aktivujete partnerské obchody.

2

V online objednávce si u partnera vyberete „Doručení do kufru auta”

Při dokončení objednávky si vyberete způsob dopravy „Doručení do kufru auta”, zvolíte si čas doručení a orientační adresu, kde budete mít auto zaparkované. Moc přesné to být nemusí, umíme si trasu přizpůsobit o pár ulic.

3

Kurýr doručí balík do kufru, aniž by vás od něcěho vyrušoval

Kurýr v domluvený čas najde vaše auto pomocí aplikace. Potvrdí si jeho správnost zadáním jeho SPZ a pomocí mobilu ho otevře, vloží nákup, nafotí kufr s nákupem a zavře ho. Vám obratem přijde upozornění o úspěšném doručení balíku.

Bezpečnost
především

Pod vaším dohledem

Auto máte neustále pod kontrolou. Kdykoliv na dálku ověříte, zda je v pohybu nebo je uzamčeno.

Šifrovaný systém

Pro přenos dat mezi modulem ve voze a aplikací se používají silné šifrovací techniky, výměna asymetrických klíčů probíhá dle PKCS standardů.

Profesionální
personál

Technici zapojují modul do systému auta dle certifikovaného postupu a zboží doručují nejlepší kurýři expresní služby, jako jsou Alza.cz a Rohlík.cz.

Pojištěné doručení

Každý krok doručení zboží do vašeho auta  kryje pojištění služby COSMO nebo jejích partnerů.

Kolik stojí We.mto pro mé auto

We.mto tarif

399 Kč / měsíčně

Cena zahrnuje:

Měsíční paušál za zapůjčení modulu
Instalaci modulu

Balíček umožňuje:

Doručení online objednávky do kufru vašeho auta u vybraných partnerů
Vyřízení reklamace vyzvednutím balíčku naším kurýrem z kufru vašeho auta
Mám zájem
Smlouva se uzavírá na 12 měsíců.

Zkušenosti uživatelů COSMO

„Díky COSMO jsem se vyhnul čekání na online objednávku, kterou mi z Alza.cz vezl kurýr. Doručení balíku do kufru jsem sledoval v mobilu a pak i viděl, že auto je zamčeno.”

Adam N., Škoda Octavia 2019

„Rád zkouším nové věci a zároveň nechci řešit, co nemusím. Objednal jsem si  potraviny na Rohlíku a po práci jsem jen přišel k autu, ve kterém jsem měl nákup. ”


Jakub Z.
, Mercedes-Benz E-Class 2012

„Servis COSMO mi zařídil instalaci modulu do auta. Vše proběhlo v pořádku a teď kontroluji v aplikaci z domova, zda jsem opravdu zamknul auto, které mám ve vedlejší ulici.”

Daniel A., Hyundai Santa Fe 2015

Nejčastější otázky

Jak je možné, že lze auto odemykat na dálku?

Do vašeho vozu nainstalujeme modul, který je výkonnou řídící jednotkou specializovanou na univerzální konektivitu. Má nízkou spotřebu a vysokou bezpečnost. Modul prošel testem laboratoře TÜV SÜD a obdržel homologaci E8 od Ministerstva dopravy ČR. Konkrétní zařízení je pak konfigurováno přesně na model auta, do kterého se bude instalovat. Jeho zapojení provádí podle certifikovaného postupu autorizovaný servis.

Co musím udělat pro instalaci modulu COSMO?

  1. Po té, co se registrujete ke službě COSMO, vás budeme telefonicky kontaktovat, abychom probrali všechny vaše dotazy a domluvili se na instalaci modulu v našem certifikovaném servisu.
  2. Vy si zvolíte, zda auto k instalaci přivezete sami, nebo zda využijete službu, která na předem sjednaném místě vaše vozidlo vyzvedne. Ve druhém případě bude váš vůz během celého procesu pojištěn naším partnerem Dodo.
  3. Po dokončení instalace modulu vás autorizovaný servis bude informovat o možnosti auto vyzvednout. Případně náš partner Dodo na vaši žádost opět vozidlo odveze na sjednané místo.

Jak bude instalace modulu COSMO probíhat?

Odborný technik v autorizovaném servisu modul instaluje s použitím speciálního vybavení. Součástí instalace jsou závěrečné kontrolní testy a diagnostika. Instalace je stejná jako v případě jakékoli jiné telematické jednotky - například Sherlocku, či TomTomu.


Zobrazit další otázky